06:00
-
|
Φουτζιέντα
Ροάσο Κουμαμότο
|
|
|
06:00
-
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Μπούτσεον 1995
|
|
|
06:15
1131
|
Άβοντεϊλ
Πασκόε Βέιλ
|
|
|
06:30
-
|
Καμπελτάουν Σίτι
Σάουθ Αντελάιντ
|
|
|
06:30
-
|
Κρόιντον Κινγκς
Αδελαίδα Ολύμπικ
|
|
|
07:00
-
|
Σερέσο Όσακα U23
Γιοκοχάμα SSC
|
|
|
07:00
-
|
FC Τόκιο U23
Γκρούλα Μοριόκα
|
|
|
07:00
1167
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
07:00
1182
|
Τόκιο Βέρντι
Τοτσίγκι
|
|
|
07:00
1183
|
Γιοκοχάμα
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
|
|
|
07:30
1166
|
Λάνσεστον Σίτι
Σάουθ Χόμπαρτ
|
|
|
08:00
-
|
Σουγόν
Ανσάν Γκρίνερς
|
|
|
08:30
-
|
Αντέλαϊντ Κόμετς
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
|
|
|
08:30
-
|
Ρ&Φ ΦΚ
Κίτσε
|
|
|
08:30
-
|
Σάουθερν Ντιστρίκτ
Κινγκ Φουνγκ
|
|
|
08:30
1119
|
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ
Γουέστον Γουόρκερς
|
|
|
08:35
1194
|
Νιουκάστλ Τζετς
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
|
|
09:00
-
|
Σορέντο ΦΚ
Κόκμπερν Σίτι
|
|
|
09:00
-
|
Στίρλινγκ Μασεντόνια
Αρμαντέιλ
|
|
|
09:00
-
|
Μπαλκάτα
Ρόκινγχαμ Σίτι
|
|
|
09:00
1120
|
Μέιτλαντ
Βαλεντάιν Φοίνιξ
|
|
|
09:00
1132
|
Αλτόνα Μάτζικ
Όκλεϊ Κάνονς
|
|
|
09:00
1133
|
Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ
Ντάνενονγκ Θάντερ
|
|
|
09:00
1168
|
Σεούλ
Τζετζού Γιουνάιτεντ
|
|
|
09:00
1169
|
Σεονγκνάμ
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
09:00
1334
|
Περθ
Εκού Γιουνταλούπ
|
|
|
09:30
-
|
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ
Δυτική Αδελαΐδα
|
|
|
09:30
1000
|
Χεϊλόνγιανγκ Λάβα Σπρίνγκ
Τσανγκτσούν Γιατάι
|
|
|
09:30
1003
|
Σάδερλαντ Σαρκς
Χακόα Σιδνεϊ
|
|
|
09:30
1005
|
Μέιζου Χάκα
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
|
|
|
09:30
1009
|
Σαανξί Σανγκάν
Κινγκντάο ΦΚ
|
|
|
09:30
1121
|
Νιούκαστλ Ολίμπικ
Λάμπτον Τζάφας
|
|
|
10:00
1004
|
Ντρούιτ Τάουν Ρέιντζερς
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
|
|
10:00
1014
|
Μαρκόνι Στάλιονς
Ρόκντειλ Ίλιντεν
|
|
|
10:00
1319
|
Ολίμπικ ΦΚ
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
10:30
-
|
Περσιπούρα Τζαγιαπούρα
Κάλτενγκ Πούτρα
|
|
|
10:30
403
|
Όρενμπουργκ
Ντιναμό Μόσχας
|
|
|
10:30
1122
|
Λέικ Μακουάρι Σίτι
Μπροντμεντόου Μάτζικ
|
|
|
10:30
1320
|
Μπρισμπέιν Σίτι
Ίστερν Σαμπέρμπς
|
|
|
10:50
1195
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
11:00
-
|
Μάγκμπις Κρουσέιντερς
Σάνσαϊν Κοστ
|
|
|
11:00
-
|
ACS Πόλι Τιμισοάρα
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
|
|
11:00
-
|
Άργκες Πιτέστι
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
Μπράιλα
Μπαλοτέστι
|
|
|
11:00
-
|
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
Μεταλογκλόμπους
|
|
|
11:00
-
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Παντούρι Τάργκου Τζίου
|
|
|
11:00
-
|
UTA Αράντ
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
|
|
|
11:00
1184
|
Ριούκιου
Τοκουσίμα Βόρτις
|
|
|
11:00
1322
|
Γκολντ Κόουστ Νάιτς
Γκολντ Κόουστ Γιουν.
|
|
|
11:00
1323
|
Γουέστερν Πράιντ
Ρέντλαντς Γιουν.
|
|
|
11:15
1324
|
Τρίνετς
Ζνόιμο
|
|
|
11:15
1325
|
Κρουντίμ
Παρντουμπίτσε
|
|
|
11:30
-
|
Χονγκ Κονγκ Πέγκασους
Γούφου Τάι Πο
|
|
|
11:30
1327
|
Γκέιλανγκ
Ταμπίνς Ρόβερς
|
|
|
11:30
1328
|
Χούγκανγκ Γιουν.
Γουόριορς
|
|
|
12:00
1021
|
Πιούνικ Γερεβάν
Αρτσάχ
|
|
|
12:00
1329
|
Τιουμέν
Τσερτανόβο
|
|
|
12:30
404
|
Κόνιασπορ
Ρίζεσπορ
|
|
|
12:30
1221
|
Ελαζίγκσπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
12:30
1222
|
Ουμρανίγιεσπορ
Γκαζιαντέπ
|
|
|
12:45
-
|
Τσιάνγκ Μάι
Ρατσαμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Σουπανμπούρι
Τσονμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Τσερνομόρετς Μπούργκας
Μινιόρ Ραντνέβο
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Σταβροπόλ
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
|
|
|
13:00
-
|
Μάσιουκ ΚΜΒ
Τσάικα
|
|
|
13:00
405
|
Ουράλ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
13:00
1025
|
Κουρεσάρε
Λεβάντια Ταλίν
|
|
|
13:00
1026
|
Πάρνου Βάπρους
Ίντα Βιρούμα Αλάιανς
|
|
|
13:00
1029
|
Τούλεβικ Βιλιάντι
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
13:00
1200
|
Λοκομοτίβ Γκόμελ
Βίτεμπσκ
|
|
|
13:00
1294
|
Ντουναρέα Καλαράσι
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
|
|
13:00
1330
|
Ακαδέμικα
Μπράγκα Β
|
|
|
13:00
1331
|
Βερέγια
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
13:00
1337
|
Φλορεάτ Αθήνα
Περθ Γκλόρι Νέοι
|
|
|
13:30
-
|
Πσις Σέμαρανγκ
ΠΣΜ Μακασάρ
|
|
|
13:30
-
|
Αλουμινιούμ Αράκ
Κασκάι Σιράζ
|
|
|
13:30
-
|
Μπαντράν Τεχεράνης
Σαχρντάρι Ταμπρίζ
|
|
|
13:30
-
|
Γκολ Γκοχάρ
Χαβαντάρ
|
|
|
13:30
-
|
Μες Κέρμαν
Μες Ραφσαντζάν
|
|
|
13:30
-
|
Γκολ Ρέιχαν Άλμπορζ
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
|
|
13:30
-
|
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
ΒΣΚ Άαρχους (Γ)
|
|
|
13:30
1012
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Νέι Μονγκόλ
|
|
|
13:30
1020
|
Νάντονγκ Ζίγιουν
Λιαολίνγκ Γουογίν
|
|
|
13:30
1038
|
Γκρότα
Κέφλαβικ
|
|
|
14:00
-
|
Μάουντ Κένυα Γιουνάιτεντ
Βιχίγκα Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Τάραπ Πααράπ
Κόλντινγκ ΙΦ
|
|
|
14:00
-
|
Βέιγκααρντ
Άαρχους Φρέμαντ
|
|
|
14:00
-
|
Σκόβσοβεντ
Μίντελφαρτ
|
|
|
14:00
-
|
Σχαχίν Μπουσχέχρ
Άρβαντ
|
|
|
14:00
-
|
Σαχρντάρι Μαχσάχρ
Κόνεχ Μπι Κόνεχ
|
|
|
14:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Κεσιορενγκουτσού
Κασταμόνισπορ
|
|
|
14:00
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Μανίσα ΦΚ
|
|
|
14:00
-
|
Νεφτοχίμικ
Κάρνομπατ
|
|
|
14:00
-
|
Βίκινγκουρ Όλαφσβικ
Φίλκιρ
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
Μπιαλόγκ
|
|
|
14:00
-
|
Μπρόντμπι (Γ)
Τθι Θίστιντ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Κόλντινγκ (Γ)
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Ανγκουσχτ Νάζραν
|
|
|
14:00
406
|
Ντιναμό Δρέσδης
Μαγδεμβούργο
|
|
|
14:00
407
|
Αμβούργο
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:00
408
|
Ουέσκα
Αλαβές
|
|
|
14:00
409
|
Σαντχάουζεν
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:00
1339
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Ολεξάντρια
|
|
|
14:00
1345
|
Κράσνονταρ 2
Σότσι
|
|
|
14:00
1384
|
Αννόβερο ΙΙ
Λούμπεκ
|
|
|
14:15
-
|
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
Σάλαμ Ζγκάρντα
|
|
|
14:15
-
|
Σαμπάμπ Αλ Γκαζίχ
Αλ Ανσάρ Βηρυτού
|
|
|
14:15
-
|
Τρίπολη ΣΚ
Μπέκα SC
|
|
|
14:15
410
|
Γουότφορντ
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
14:15
1039
|
Μπρέινταμπλικ
FH Χαφναρφιόρντουρ
|
|
|
14:30
-
|
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
Γονγκ Τάι Σιν
|
|
|
14:30
411
|
Λιντς
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:30
1015
|
ASV Νέουμαρκτ
Μπάγερν Χοφ
|
|
|
14:30
1057
|
Χάκα
Ροβανιέμι
|
|
|
14:30
1366
|
Όπτικ Ράθενο
Έρφουρτ
|
|
|
14:30
1367
|
VSG Αλτγκλιένιτσκε
Βικτόρια Βερολίνου
|
|
|
14:30
1385
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Αεροστάρ Μπακάου
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
|
|
15:00
-
|
Κλαμπ Αφρικέν
Ισμαΐλι
|
|
|
15:00
-
|
Πλάτινουμ
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
|
|
15:00
-
|
Μπότεβ Νοβι Παζάρ
Βολόβ Σούμεν
|
|
|
15:00
-
|
Χίτρινο
Σουβορόβο
|
|
|
15:00
-
|
Σεπτέμβρι Τέρβελ
Λοκομοτίβ Ρούσε
|
|
|
15:00
-
|
Τόπολι 2010
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
|
15:00
-
|
Μπάνσκο
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
|
|
15:00
-
|
Μπότεφ Ιχτίμαν
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
15:00
-
|
Τσάβνταρ Έτροπολ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
15:00
-
|
Μάρεκ
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
15:00
-
|
Ναντέζντα Ντομπροσλάβτσι
Γκερμανέα
|
|
|
15:00
-
|
Ομπόρσιθε
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
|
|
15:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
15:00
-
|
Βελμπάζντ
Μινιόρ Πέρνικ
|
|
|
15:00
-
|
Βίχρεν
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
15:00
-
|
Ασενόβετς 2005
Μαρίτσα Πλόβντιβ
|
|
|
15:00
-
|
Μπόρισλαβ Παρβομάι
Ντιμιτροβγκράντ
|
|
|
15:00
-
|
Ροζόβα Ντολίνα
Γκιγκάντ Σεντινένιε
|
|
|
15:00
-
|
Σάντοβο
Σοζοπόλ
|
|
|
15:00
-
|
Ζάγκορετς Νόβα
Χάσκοβο 1957
|
|
|
15:00
-
|
Νταλούμ
Σίντβεστ 05
|
|
|
15:00
-
|
Γιάμερμπουγκτ
Όντερ
|
|
|
15:00
-
|
Φρεμ
Μάριενλιστ
|
|
|
15:00
-
|
Χίλεροντ Φόντμπολντ
ΧΙΚ Χέλερουπ
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
ΑΟΚ Κέρκυρα
|
|
|
15:00
-
|
Σεπιντρούντ Ραστ
Περσέπολις
|
|
|
15:00
-
|
Σπάρτακς Τζουρμάλα
Ρίγας Σκόλα
|
|
|
15:00
-
|
Στούμπρας Κάουνας
Ατλάντας
|
|
|
15:00
-
|
Φορέστα Σουσεάβα
CSM Φοξάνι 2007
|
|
|
15:00
-
|
Ράμνικου Σαράτ
CMS Πασκάνι
|
|
|
15:00
-
|
Μεταλούλ Μπουζάου
Μπουκοβίνα Ρανταούτι
|
|
|
15:00
-
|
Οτελούλ Γκαλάτι
Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς
|
|
|
15:00
-
|
Σπόρτινγκ Λιέστι
Γκλόρια Μπουζάου
|
|
|
15:00
-
|
Στίντα Μιροσλάβα
Σανατατέα Νταραμπάνι
|
|
|
15:00
-
|
Ταργκού Σεκιουέσκ
Μποτοσάνι Β'
|
|
|
15:00
-
|
Αξιόπολις Σερναβόντα
Ιναίντε Μοντέλου
|
|
|
15:00
-
|
Ολτενίτα
ΚΣ Μεντγκίντια
|
|
|
15:00
-
|
Δέλτα Τουλσέα
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
|
15:00
-
|
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
Τουνάρι
|
|
|
15:00
-
|
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
|
|
|
15:00
-
|
Σπορτούλ Τσισκάνι
Αφουμάτι
|
|
|
15:00
-
|
Σπόρτινγκ Ροσιόρι
Ουνιρέα Μπάσκοβ
|
|
|
15:00
-
|
Μπρασόφ
Βολουντάρι Β'
|
|
|
15:00
-
|
Πουτσιοάσα
Ουν. Κραϊόβα 1948
|
|
|
15:00
-
|
CSM Ρεσίτα
CSM Λουγκόζ
|
|
|
15:00
-
|
Άβριγκ
Κρισούλ Τσισινέου
|
|
|
15:00
-
|
Μεταλουργκιστούλ Κουτζίρ
Κορβινούλ Ουνεντοάρα
|
|
|
15:00
-
|
Όκνα Μούρες
Ντουμπραβίτα
|
|
|
15:00
-
|
AFC Χάρμαν
MSE Τάργκου Μούρες
|
|
|
15:00
-
|
Κομούνα Ρετσέα
Μινόρ Μπαΐα Μάρε
|
|
|
15:00
-
|
Τσετάτε Ράσνοβ
Σανατατέα Κλουζ
|
|
|
15:00
-
|
CS Ιερνούτ
Οντόρχειου Σεκουίεσκ
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιέρα Τασνάντ
Αριεσούλ 1907 Τούρντα
|
|
|
15:00
-
|
Νάκον Ρατσασίμα
Τρατ
|
|
|
15:00
-
|
Μαζέμπε
ΚΣ Κονσταντίν
|
|
|
15:00
-
|
Μπέτις (Γ)
Φουν. Αλμπαθέτε (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ντεπορτίβο Καπιάτα
Σπορτίβο Λουκένιο
|
|
|
15:00
-
|
Παχτακόρ
Λοκομοτίβ Τασκένδης
|
|
|
15:00
-
|
Λάπι
Μπαλκάνι
|
|
|
15:00
-
|
Ντρένιτσα
Φεριζάι
|
|
|
15:00
-
|
Ντρίτα
Λιρία
|
|
|
15:00
-
|
Στάμπαεκ
Ουλενσάκερ Κίζα
|
|
|
15:00
-
|
Μιοντάλεν
Τρόμσο
|
|
|
15:00
412
|
Ακισασπόρ
Κασίμπασα
|
|
|
15:00
413
|
Ερζουρουμσπόρ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
15:00
414
|
Μπάνικ Οστράβα
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
|
15:00
1016
|
Μπονέρ
Λίπσταντ
|
|
|
15:00
1017
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
Βατενσάιντ
|
|
|
15:00
1056
|
Ζίμπρου
Πετροκούμπ
|
|
|
15:00
1058
|
Κότκα
Ίλβες
|
|
|
15:00
1207
|
Αλ Χαζμ
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
|
|
15:00
1223
|
Γκιρέσουνσπορ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
15:00
1224
|
Ανκαρασπόρ
Χαταϊσπόρ
|
|
|
15:00
1255
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
Μόναχο 1860
|
|
|
15:00
1256
|
Σπορτφρούντε Λόττε
Καϊζερσλάουτερν
|
|
|
15:00
1257
|
Ουντερχάκινγκ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
1258
|
Βέχεν
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
|
15:00
1259
|
Όσναμπρικ
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
|
15:00
1260
|
Άαλεν
Σβικάου
|
|
|
15:00
1281
|
Σταντλάου
Λεόμπεντορφ
|
|
|
15:00
1354
|
Γιαν Φορσχάιμ
Έλτερσντόρφ
|
|
|
15:00
1355
|
Άνσμπαχ
Βαχ
|
|
|
15:00
1356
|
Άμπτσγουιντ
Ερλάνγκεν
|
|
|
15:00
1359
|
Σόντοφεν
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
|
|
15:00
1360
|
Βίλτζινγκ
Πούλαχ
|
|
|
15:00
1361
|
Κιρκανσκόρινγκ
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
1362
|
TSV 1861 Νόρντλινγκεν
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
1363
|
Νταχάου 1865
Ισμάνινγκ
|
|
|
15:00
1364
|
Ράιν Λεσχ
Σβαμούνχνεν
|
|
|
15:00
1365
|
Χολζκίρχεν
Τουργκουτσού Μούνχεν
|
|
|
15:00
1375
|
Αστόρια Γουάλντορφ
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
1376
|
Χόμπουργκ
Χέσεν Ντράιχ
|
|
|
15:00
1377
|
Έλβερσμπεργκ
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
|
|
15:00
1378
|
Μπάλινγκεν
Αϊντρ. Σταντάλεντορφ
|
|
|
15:00
1379
|
Βορμάτια Βορμς
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
1392
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Ιλερτίσεν
|
|
|
15:00
1393
|
Σβάινφουρτ
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
|
|
|
15:00
1394
|
Πίπινσριντ
Σχάλντινγκ-Χένινγκ
|
|
|
15:00
1395
|
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
TSV Μπούτσμπαχ
|
|
|
15:00
1396
|
Χαϊμστέτεν
Μέμινγκεν
|
|
|
15:00
1397
|
Ισχστάτ
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
|
|
|
15:00
1398
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
1399
|
Ροντινγκχάουζεν
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
1400
|
Βίντενμπρουκ
Ομπερχάουζεν
|
|
|
15:00
1401
|
Χέρκερναθ
Στράελεν
|
|
|
15:00
1402
|
Βουπερτάλερ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
1440
|
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
|
|
|
15:05
-
|
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:15
1445
|
Λουντογκόρετς
Σεπτέμβρι Σόφια
|
|
|
15:30
-
|
Τσερνομόρετς Μπάλτσικ
Τσάρσκο Σέλο
|
|
|
15:30
-
|
Λίτεξ Λόβετς
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
15:30
-
|
Λοκομοτίβ Σόφιας
Πόμορι
|
|
|
15:30
-
|
Μοντάνα
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
|
|
15:30
-
|
Νέσεμπαρ
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
|
|
|
15:30
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
15:30
-
|
Άρης Λεμεσού
Ασίλ Λύσης
|
|
|
15:30
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Οθέλλος Αθηαίνου
|
|
|
15:30
-
|
Μεαπ Πέρα Χωριού
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
|
|
15:30
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
Καρμιώτισσα
|
|
|
15:30
-
|
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
Αγία Νάπα
|
|
|
15:30
-
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Ομόνοια Ψευδά
|
|
|
15:30
-
|
Χαλκάνορας Ιδαλίου
ΠΟ Ξυλοτύμβου
|
|
|
15:30
-
|
Ελπίδα Αστρομερίτη
Απεα Ακρωτηρίου
|
|
|
15:30
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Αμαθούς Αγίου Τύχωνα
|
|
|
15:30
-
|
Εθνικός Λατσίων
Εθνικός Άσσιας
|
|
|
15:30
-
|
Κούρης Ερήμης
Π.Ο. Ορμήδειας
|
|
|
15:30
-
|
Ολυμπίας Λυμπιών
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
|
|
|
15:30
-
|
Πέγεια 2014
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
|
|
15:30
-
|
Μπορντό (Γ)
Λυών (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Φλέρι 91 (Γ)
Ροντέζ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Λιλ (Γ)
Γκινγκάμπ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μετς (Γ)
Μονπελιέ (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Παρί (Γ)
Σογιό (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:30
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Μπελασίτσα
|
|
|
15:30
-
|
Πομπέντα
Ρένοβα
|
|
|
15:30
-
|
Σκεντίγια
Ραμποτνίσκι
|
|
|
15:30
-
|
Βαρντάρ
Σκούπι
|
|
|
15:30
-
|
Πινκ Μπάρι (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μακάμπι Γιοχάνεσμπουργκ
ΤS Γκάλαξι
|
|
|
15:30
-
|
Ρόγιαλ Ίγκλς
Μπομπέλα
|
|
|
15:30
-
|
TS Σπόρτινγκ
Βίτμπανκ Σπερς
|
|
|
15:30
-
|
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα
Στέλενμπος
|
|
|
15:30
415
|
Ρούμπιν Καζάν
Ροστόφ
|
|
|
15:30
416
|
ΑΟ Τρίκαλα
Πλατανιάς
|
|
|
15:30
1059
|
Ούλου
Χόνκα
|
|
|
15:30
1145
|
Φρι Στέιτ Σταρς
Αμαζούλου
|
|
|
15:30
1403
|
Αλεσάντρια
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
15:30
1404
|
Καραρέζε
Αρέτσο
|
|
|
15:30
1405
|
Νοβάρα
Κούνεο
|
|
|
15:30
1406
|
Όλμπια
Πίζα
|
|
|
15:30
1407
|
Προ Βερτσέλι
Αρζακένα
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Ντάφρα
Σάρτζα
|
|
|
15:45
1429
|
Τσέλιε
Τρίγκλαβ
|
|
|
16:00
-
|
Όνζε Μπράβος
Προγκρέσο Ασοσιασάο
|
|
|
16:00
-
|
Σαγκράντα Εσπεράνσα
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
|
|
|
16:00
-
|
Μπρονσόι
Βανλόσε ΙΦ
|
|
|
16:00
-
|
Σλάγκελσε
Β 93 Κοπεγχάγη
|
|
|
16:00
-
|
Ρουστάβι
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
16:00
-
|
Προ Πατρία
Προ Πιατσένζα
|
|
|
16:00
-
|
Αταλάντα (Γ)
Ορομπίκα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Κίεβο Βάλπο (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Φιορεντίνα (Γ)
Βερόνα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Σασσουόλο (Γ)
Ταβαγκνάκο (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Νεϊμέντ
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
|
|
|
16:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
16:00
-
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
|
|
16:00
-
|
Κέμις Ζεμάμρα
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
16:00
-
|
Μασσίρα
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
16:00
-
|
Κενίτρα
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
|
|
|
16:00
-
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
|
|
|
16:00
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Σάμπαμπ Ριάντι Σαλμί
|
|
|
16:00
-
|
Βιντάντ Φες
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:00
-
|
Αλ Σαϊλίγια
Αλ Σαντ
|
|
|
16:00
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Αβιασάο
|
|
|
16:00
-
|
Κίστο
Λάχτι
|
|
|
16:00
-
|
Μπέκε
Μπόρατς Τσακάκ
|
|
|
16:00
-
|
Γιαβόρ
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
|
|
|
16:00
-
|
Μπάτσκα Τόπολα
Ραντνίτσκι 1923
|
|
|
16:00
-
|
Ζαρκόβο
Νόβι Παζάρ
|
|
|
16:00
-
|
Παρτιζάν
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
16:00
-
|
Ζέμουν Βελιγραδίου
Ραντνίτσκι Νις
|
|
|
16:00
-
|
Λίλεστρομ
Χαμ Καμ
|
|
|
16:00
-
|
Βάρμπεργκ Μπόις
Γκέτεμποργκ
|
|
|
16:00
417
|
Σλοβάτσκο
Γιάμπλονετς
|
|
|
16:00
418
|
Μπενεβέντο
Σπέτσια
|
|
|
16:00
419
|
Πάντοβα
Περούτζια
|
|
|
16:00
420
|
Λοριάν
Μπρεστ
|
|
|
16:00
421
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Ζλιν
|
|
|
16:00
422
|
Φότζια
Τσιταντέλα
|
|
|
16:00
423
|
Λιβόρνο
Σαλερνιτάνα
|
|
|
16:00
424
|
Σασσουόλο
Σαμπντόρια
|
|
|
16:00
1033
|
Ταλίνα Κάλεβ
Νάρβα Τρανς
|
|
|
16:00
1047
|
Νιάρντβικ
Βεστμαναέιαρ
|
|
|
16:00
1060
|
TPV Τάμπερε
Μάριεχαμν
|
|
|
16:00
1061
|
Κρα Ντε Χοσέιμα
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
16:00
1062
|
Μλάντοστ Ντόμποϊ
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
16:00
1063
|
Σλόμποντα Τούζλα
Τσέλικ Ζένιτσα
|
|
|
16:00
1230
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Σλάβεν Μπελούπο
|
|
|
16:00
1282
|
Κάλσντορφ
Βόλφσμπεργκερ II
|
|
|
16:00
1357
|
Σελινγκενπρότεν
Μπόσκο Μπάμπεργκ
|
|
|
16:00
1434
|
Ζιχλάβα
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
16:00
1441
|
Ρεζόβια Ρέζοβ
Βίτζεφ Λοτζ
|
|
|
16:00
1442
|
Ροζβόι Κατόβιτσε
Σκρα Τσεστοτσόβα
|
|
|
16:00
1443
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
16:00
1616
|
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Χάποελ Χαντέρα
|
|
|
16:10
-
|
Κάλμαρ
Σούντσβαλ
|
|
|
16:10
-
|
Αλ Κάντσια
Αλ Φεχαχίλ
|
|
|
16:30
425
|
Άουγκσμπουργκ
Αννόβερο
|
|
|
16:30
426
|
Σάλκε
Λειψία
|
|
|
16:30
427
|
Στουτγκάρδη
Χοφενχάιμ
|
|
|
16:30
428
|
Βόλφσμπουργκ
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
|
16:30
1149
|
Όσιγιεκ ΙΙ
Μπιέλο Μπρντο
|
|
|
16:30
1150
|
Σολίν
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
16:30
1151
|
Βαραζντίν
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
16:30
1152
|
Ζαντάρ
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
16:30
1245
|
Γιαγκελόνια
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
16:30
1446
|
Σέρεντ
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
17:00
-
|
Μαλίν
Μπίρσχοτ
|
|
|
17:00
-
|
Γιελγκάβα
Βέντσπιλς
|
|
|
17:00
-
|
Σούντουβα
Κάουνο Ζαλγκίρις
|
|
|
17:00
-
|
Αρντς
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιμένα Γιουν.
Γκλέντοραν
|
|
|
17:00
-
|
Κρουσέιντερς
Κλίφτονβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέναβον
Ντάνγκανον
|
|
|
17:00
-
|
Λίνφιλντ
Ινστιτιούτ
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
|
|
|
17:00
-
|
Κάρικ Ρέιντζερς
Λάρνε
|
|
|
17:00
-
|
Νοκμπρέντα
ΠΣΝΙ
|
|
|
17:00
-
|
Άναγκ Γιουνάιτεντ
Ντολινγκστάουν
|
|
|
17:00
-
|
Λάργκαν Σέλτικ
Λίσμπερν Ντιστίλερι
|
|
|
17:00
-
|
Μογιόλα Παρκ
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Νιούινγκτον
Μπάνμπριτζ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
Ορμάγκ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Σπεράντα
|
|
|
17:00
-
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
Ναπρέντακ
|
|
|
17:00
-
|
Τσεναγίν
Αϊζάβλ
|
|
|
17:00
429
|
Αμπερντίν
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
430
|
Άκρινγκτον
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
431
|
Μπόρνμουθ
Νιούκαστλ
|
|
|
17:00
432
|
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
17:00
434
|
Όλντερσοτ Τάουν
Σάλφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
435
|
Ανάν Αθλέτικ
Έντινμπουργκ Σίτι
|
|
|
17:00
436
|
Αρμπρόουθ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
437
|
Άστον Βίλα
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
438
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Κουίν Οφ Σάουθ
|
|
|
17:00
439
|
Μπαρνέτ
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
441
|
Μπρέχιν
Μοντρόουζ
|
|
|
17:00
442
|
Μπρέντφορντ
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
17:00
443
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Τσάρλτον
|
|
|
17:00
444
|
Μπέρνλι
Λέστερ
|
|
|
17:00
445
|
Μπέρτον
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
446
|
Μπέρι
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
447
|
Κλάιντ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
448
|
Κρου
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
449
|
Ντόβερ
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
450
|
Νταμπάρτον
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
451
|
Ντανφέρμλιν
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
452
|
Ίστλιχ
Μπάροου
|
|
|
17:00
453
|
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
454
|
Έξετερ
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
455
|
Φόλκερκ
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
456
|
Φλίτγουντ Τάουν
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
457
|
Φόρεστ Γκριν
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
458
|
Φόρφαρ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
459
|
Ρέιντζερς
Κιλμάρνοκ
|
|
|
17:00
460
|
Μόρτον
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
461
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
462
|
Χάμιλτον
Χαρτς
|
|
|
17:00
463
|
Χάρογκεϊτ Τάουν
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
464
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Τσέστερφιλντ
|
|
|
17:00
465
|
Χιμπέρνιαν
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
466
|
Χαλ
ΚΠΡ
|
|
|
17:00
467
|
Ίπσουιτς
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
17:00
468
|
Λούτον
Τζίλιγχαμ
|
|
|
17:00
469
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
470
|
Νέα Σαλαμίνα
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
17:00
471
|
Νοτς Κάουντι
Μόρκαμ
|
|
|
17:00
472
|
Όλνταμ
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
473
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Μπράντφορντ
|
|
|
17:00
474
|
Πιτέρμπορο
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
475
|
Πόρτσμουθ
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
476
|
Πρέστον
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
17:00
477
|
Κουίνς Παρκ
Έλγκιν Σίτι
|
|
|
17:00
478
|
Ρόδεραμ
Νόριτς
|
|
|
17:00
479
|
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
480
|
Σριούσμπερι
Γουίκομ
|
|
|
17:00
481
|
Σόλιχαλ Μουρς
Μπρέιντρι
|
|
|
17:00
482
|
Σάουθεντ
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
483
|
Σεντ Τζόνστον
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
484
|
Στενχάουσμιουρ
Στρανράερ
|
|
|
17:00
485
|
Στόουκ
Ρέντινγκ
|
|
|
17:00
486
|
Σάντερλαντ
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
487
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
488
|
Σουίντον Τάουν
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
489
|
Γουέστ Χαμ
Χάντερσφιλντ
|
|
|
17:00
490
|
Γουίγκαν
Μπόλτον
|
|
|
17:00
491
|
Ρέξαμ
Μεϊντστόουν
|
|
|
17:00
492
|
Γιόβιλ Τάουν
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
560
|
Άλμπιον Ρόβερς
Κάουντενμπιθ
|
|
|
17:00
1018
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Χάρινγκεϊ Μπόρο
|
|
|
17:00
1019
|
Αμορεμπιέτα
Λογρονιές
|
|
|
17:00
1235
|
Στομίλ Ολστζίν
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
17:00
1340
|
Ζόρια Λουγκάνσκ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
17:00
1346
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Σπαρτάκ Μόσχας 2
|
|
|
17:00
1358
|
Γκροσπάρντορφ
Σαντ ΦΚ
|
|
|
17:00
1386
|
Γέντελοχ
Βέρντερ Βρέμης Β
|
|
|
17:00
1451
|
Άλφρετον Τάουν
Χέρεφορντ
|
|
|
17:00
1452
|
Όλτρινχαμ
Μπράκλι Τάουν
|
|
|
17:00
1453
|
Μπλάιθ Σπάρτανς
Νάνιτον
|
|
|
17:00
1454
|
Μπόστον Γιουν.
Τσόρλι
|
|
|
17:00
1455
|
Ντάρλινγκτον
Τσέστερ
|
|
|
17:00
1456
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
Γιορκ
|
|
|
17:00
1457
|
Γκίσλεϊ
Κέρσον
|
|
|
17:00
1458
|
Κιντερμίνστερ
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
1459
|
Λέμινγκτον
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
1460
|
Μπαθ Σίτι
Γουίλντστόουν
|
|
|
17:00
1461
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
1462
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
1463
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
1464
|
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
1465
|
Γκλόουσεστερ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
1466
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
Κονκόρντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
1467
|
Χάνγκερφορντ Τάουν
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
1468
|
Σλάου Τάουν
Μπιλερικάι
|
|
|
17:00
1469
|
Τορκί
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
1470
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
1471
|
Μπενφίκα Β'
Πεναφιέλ
|
|
|
17:00
1472
|
Μάφρα
Ακαντέμικο Βίσεου
|
|
|
17:00
1473
|
Λεϊσόες
Αρούκα
|
|
|
17:00
1479
|
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
Λούις
|
|
|
17:00
1480
|
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
Καρσάλτον Αθλέτικ
|
|
|
17:00
1481
|
Ένφιλντ Τάουν
Μπογνόρ Ρέγκις
|
|
|
17:00
1482
|
Χάρλοου Τάουν
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
|
|
|
17:00
1483
|
Κινγκστόνιαν
Μπέργκες Χιλ Τάουν
|
|
|
17:00
1484
|
Λέδερχεντ
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
|
17:00
1485
|
Μαργκέιτ
Μέρσθαμ
|
|
|
17:00
1486
|
Πότερς Μπαρ Τάουν
Χέρντσερτς
|
|
|
17:00
1487
|
Τόνμπριτζ Έιντζελς
Κορίνθιαν Κάζουαλς
|
|
|
17:00
1488
|
Γουόρθινγκ
Γουάιτχοκ
|
|
|
17:00
1489
|
Άλβετσερτς
Μπάργουελ
|
|
|
17:00
1490
|
Μπεντγουόρθ Γιουν.
Ρόιστον Τάουν
|
|
|
17:00
1491
|
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
Κέτερινγκ
|
|
|
17:00
1492
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
1493
|
Κόλβιλ Τάουν
Στράτφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
1494
|
Ντόρτσεστερ
Μπεϊσινγκστόουκ
|
|
|
17:00
1495
|
Φρόουμ Τάουν
Τόντον Τάουν
|
|
|
17:00
1496
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Γούλτον Κάσουαλς
|
|
|
17:00
1497
|
Χάρτλεϊ Γουίντνεϊ
Χάροου Μπόρο
|
|
|
17:00
1498
|
Κινγκς Λιν
Χίτσιν Τάουν
|
|
|
17:00
1499
|
Λίστον
Σεν Ιβς Τάουν
|
|
|
17:00
1500
|
Μετροπόλιταν Πολίς
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
1501
|
Πόουλ Τάουν
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
1502
|
Ρασχάλ Ολίμπικ
Χαλεσόβεν Τάουν
|
|
|
17:00
1503
|
Ράσντεν & Ντάιμοντς
Νίντχαμ Μάρκετ
|
|
|
17:00
1504
|
Σεν Νέοτς Τάουν
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
1505
|
Στέινς Τάουν
Χέντον
|
|
|
17:00
1506
|
Στόουρμπριτζ
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
1507
|
Σουίντον Σουπερμαρίν
Μπίκονσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
1508
|
Τάμγουορθ
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1509
|
Τίβερτον
Σαλισμπέρι Σίτι
|
|
|
17:00
1510
|
Γουίμπορν Τάουν
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
1511
|
Μπάσφορντ Γιουν.
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
|
|
|
17:00
1512
|
Φάρσλεϊ Σέλτικ
Στάφορντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
1513
|
Γκράντχαμ Τάουν
Μπάξτον
|
|
|
17:00
1514
|
Χέντνεσφορντ Τάουν
Νάντγουϊτς Τάουν
|
|
|
17:00
1515
|
Χάιντ
Λάνκαστερ Σίτι
|
|
|
17:00
1516
|
Μαρίν
Μάτλοκ Τάουν
|
|
|
17:00
1517
|
Μικλεόβερ Σπορτς
Γουίτον Αλμπιόν
|
|
|
17:00
1518
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Μπάμπερ Μπριτζ
|
|
|
17:00
1519
|
Σκάρμπορο Αθλέτικ
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
1520
|
Γουάρινγκτον Τάουν
Γουίτμπι
|
|
|
17:00
1521
|
Γουόρκινγκτον
Σάουθ Σιλντς
|
|
|
17:00
1522
|
Φάιλντ
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
1523
|
Λέιτον Όριεντ
Τέλφορντ
|
|
|
17:15
493
|
Αστέρας Τρίπολης
Λαμία
|
|
|
17:15
494
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Θέλτα
|
|
|
17:15
1048
|
Φραμ Ρέικιαβικ
HK Κοπάβογκουρ
|
|
|
17:30
-
|
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
Νασάτζι Μαζανταράν
|
|
|
17:30
-
|
Ελσίνκι
Κουόπιο
|
|
|
17:30
-
|
Ντιναμό Μπρεστ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
17:30
495
|
Μπελενένσες Σαντ
Πορτιμονένσε
|
|
|
17:30
496
|
Σετούμπαλ
Μπράγκα
|
|
|
17:30
1408
|
Αλμπισόλα
Γκοζάνο
|
|
|
17:30
1409
|
Ρομπούρ Σιένα
Λουκέζε
|
|
|
17:30
1524
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
17:45
1213
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
|
|
18:00
-
|
Χορόγια
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
18:00
-
|
Αλ Αχλί Κάιρο
Σαούρα
|
|
|
18:00
-
|
Λόμπι Στάρς
Ασεκ Μιμόσας
|
|
|
18:00
-
|
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
18:00
-
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
18:00
-
|
Ντιναμό Μπατούμι
Ντίλα Γκόρι
|
|
|
18:00
-
|
Χόνβεντ
Πακς
|
|
|
18:00
-
|
Φερεντσβάρος
Χαλάντας
|
|
|
18:00
-
|
Φέχερβαρ
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
18:00
-
|
Πούσκας Ακαντέμια
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
|
|
18:00
-
|
Ούιπεστ
Κισβάρντα
|
|
|
18:00
-
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα
Σερβέτ
|
|
|
18:00
-
|
Ποντμπρεζόβα
Νίτρα
|
|
|
18:00
-
|
Σκεντερμπέου
Κούκεσι
|
|
|
18:00
497
|
Ομόνοια
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
18:00
498
|
Άρσεναλ Τούλα
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
|
|
18:00
499
|
Μπεσίκτας
Γκεζτεπέ
|
|
|
18:00
603
|
Αντάλιασπορ
Αλάνιασπορ
|
|
|
18:00
1049
|
Χαουκάρ
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
18:00
1236
|
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
18:00
1237
|
Ζαστρζέμπιε
Κατοβίτσε
|
|
|
18:00
1238
|
ΛΚΣ Λοτζ
Βάρτα Πόζναν
|
|
|
18:00
1239
|
Σαντέτσια
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
|
|
|
18:00
1306
|
Μπάρι Τάουν
Μπάλα Τάουν
|
|
|
18:00
1430
|
ΝΣ Μούρα
Κρσκο
|
|
|
18:00
1444
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Ρουχ Χορζόφ
|
|
|
18:00
1447
|
Τρεντσίν
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
|
18:00
1448
|
Ζίλινα
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
18:00
1449
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Σένιτσα
|
|
|
18:00
1525
|
CD Βιτόρια
Γέρνικα
|
|
|
18:00
1526
|
Λιόα
Ρεάλ Οβιέδο Β
|
|
|
18:00
1527
|
Σπόρτινγκ Χιχόν Β'
Ντουράνγκο
|
|
|
18:00
1612
|
Αλ Μασρί
Σμούχα
|
|
|
18:00
1617
|
Χάποελ Ραανάνα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
18:05
1092
|
Ντεφενσόρες Ουνίντος
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
|
|
18:15
500
|
Βελέζ Σάρσφιλντ
Ατλέτικο Τουκουμάν
|
|
|
18:15
1618
|
Χάποελ Τελ Αβίβ
Ασντόντ
|
|
|
18:25
-
|
Ουμ Σαλάλ
Αλ Ντουχαΐλ
|
|
|
18:30
-
|
Σαφχάουζεν
Λωζάνη
|
|
|
18:30
-
|
Κάμπουσκορπ
Σάντα Ρίτα
|
|
|
18:30
501
|
Σπάρτα Πράγας
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
18:30
1231
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ρούντες
|
|
|
18:45
-
|
Αλ Ουάσλ
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
|
|
19:00
-
|
Μάτσβα Σάμπατς
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
19:00
502
|
Κάντιθ
Λούγκο
|
|
|
19:00
503
|
Σικάγο Φάιαρ
Σιάτλ Σάουντερς
|
|
|
19:00
504
|
Βερόνα
Άσκολι
|
|
|
19:00
505
|
Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ
|
|
|
19:00
506
|
ΣΠΑΛ
Ρόμα
|
|
|
19:00
1035
|
Βέλκο Ηλέκτερ
Ταλίνα Λέγκιον
|
|
|
19:00
1240
|
Ποντμπεσκίτζιε
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
19:00
1246
|
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
19:00
1528
|
Μπαρτσελόνα Β
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
19:00
1529
|
Εχέα
Λεβάντε Β'
|
|
|
19:15
1540
|
Τζουργκάρντεν
Χάκεν
|
|
|
19:20
507
|
Σουόνσι
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
19:30
508
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
|
|
19:30
509
|
Χέρενφεν
Ντε Γκράαφτσαπ
|
|
|
19:30
510
|
Χέρτα Βερολίνου
Ντόρτμουντ
|
|
|
19:30
511
|
ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΛ
|
|
|
19:30
1208
|
Αλ Ουέχντα Μέκκα
Αλ Νασρ Ριάντ
|
|
|
19:30
1410
|
Πιατσέντζα
Πιστοϊέζε
|
|
|
19:30
1530
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Καρταχένα
|
|
|
20:00
-
|
Μίνας Μπραζίλια (Γ)
Σάο Χοσέ (Γ)
|
|
|
20:00
512
|
Κολόμπους Κρου
Ντάλας
|
|
|
20:00
513
|
Σιόν
Γκρασχόπερς
|
|
|
20:00
514
|
Σεντ Γκάλεν
Λουγκάνο
|
|
|
20:00
515
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Μποαβίστα
|
|
|
20:00
1531
|
Χέρκουλες
Γέιδα
|
|
|
20:00
1532
|
Πονφεραντίνα
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
20:00
1623
|
Μαχρίμπ Τετουάν
Φους Ραμπάτ
|
|
|
20:15
1050
|
Θορ Ακουρεγιρί
Γρίνταβικ
|
|
|
20:30
-
|
Ντεμπρετσένι
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
20:30
516
|
Ουνιόν Σάντα Φε
Λανούς
|
|
|
20:30
1295
|
Βιτορούλ Κονστάντσα
Κλουζ
|
|
|
20:30
1619
|
Χάποελ Χάιφα
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
|
|
20:45
517
|
Φέγενορντ
Βίλεμ
|
|
|
20:45
518
|
Μπρέντα
Ουτρέχτη
|
|
|
21:00
-
|
Όλγουεϊς Ρέντι
Δε Στρόνγκεστ
|
|
|
21:00
-
|
Γκουαράνι MG
Τομπένσε
|
|
|
21:00
-
|
Τούπι
Κρουζέιρο
|
|
|
21:00
-
|
Βίλα Νόβα Ατλ. Κλούμπε
Ουνιάο Ρεκ.
|
|
|
21:00
-
|
Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε
|
|
|
21:00
-
|
Αβενίντα
Σάο Ζοζέ
|
|
|
21:00
-
|
Κάσιας
Αϊμόρε
|
|
|
21:00
-
|
Σάο Λουίζ
Βερανόπολις
|
|
|
21:00
-
|
Πόντε Πρέτα (Γ)
Κορίνθιανς (Γ)
|
|
|
21:00
519
|
Γκινγκάμπ
Ντιζόν
|
|
|
21:00
520
|
Ντιναμό Χιούστον
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
|
|
21:00
521
|
Νιμ
Στρασβούργο
|
|
|
21:00
522
|
Ανζέ
Αμιάν
|
|
|
21:00
523
|
Καέν
Σεντ Ετιέν
|
|
|
21:00
1559
|
Ιζτάπα
Σικουινάλα
|
|
|
21:30
-
|
Ρεσέντε
Μαντουρέιρα
|
|
|
21:30
-
|
Σάο Πάουλο
Παλμέιρας
|
|
|
21:30
-
|
Φορταλέζα CEIF
Ποπαγιάν
|
|
|
21:30
524
|
Αλκορκόν
Τενερίφη
|
|
|
21:30
525
|
Τορίνο
Μπολόνια
|
|
|
21:30
526
|
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
|
|
|
21:30
527
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
|
|
|
21:30
1247
|
Λέγκια Βαρσοβίας
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
21:30
1304
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Γκάλγουεϊ Γιουνάιτεντ
|
|
|
21:30
1411
|
Ρενάτε
Αλμπινολέφε
|
|
|
21:30
1412
|
Ποντεντέρα
Γιουβέντους U23
|
|
|
21:30
1431
|
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
Μάριμπορ
|
|
|
21:30
1551
|
Μπόστον Ρίβερ
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
21:30
1552
|
Ντανούμπιο
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
|
|
|
21:30
1553
|
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
21:45
528
|
Λεγκανές
Χιρόνα
|
|
|
21:45
529
|
Χέρακλες
Φίτεσε
|
|
|
21:55
530
|
Γουλβς
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
22:00
-
|
Πατροσινένσε
Μπόα Εσπόρτε
|
|
|
22:00
-
|
Βαγιεντουπάρ
Ατλέτικο Κάλι
|
|
|
22:00
-
|
Μπαρανκουίλα
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
|
|
22:00
-
|
Ολμέντο
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
|
|
22:00
-
|
Κλαν Γιούβενιλ
Γκουαλασέο SC
|
|
|
22:00
-
|
Εσπόρτε Κλούμπε Βιτόρια (Γ)
Γκρέμιο Αουντάξ (Γ)
|
|
|
22:00
-
|
Ιντεπεντιέντε Τζούνιορς
Κλαμπ Ατλέτικο Πορτένο
|
|
|
22:00
531
|
Ορλάντο Σίτι
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
|
22:05
1308
|
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
Άρσεναλ Σαραντί
|
|
|
22:15
1052
|
Μάγκνι
Άκρανες
|
|
|
22:15
1542
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
22:30
-
|
CDS Σάντα Ρίτα
Ατλέτικο Σάντο Ντομίνγκο
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπόρτες Μελιπίγια
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
22:30
532
|
Πόρτο
Μαρίτιμο
|
|
|
22:30
1311
|
Ούνιον Κομέρσιο
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
22:45
-
|
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
22:45
533
|
Σαν Μάρτιν ΣΧ
Αρχεντίνος Τζούνιορς
|
|
|
23:00
-
|
Πουέρτο Μοντ
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
|
|
23:00
-
|
Μάντα
LDU Πορτοβιέγο
|
|
|
23:00
-
|
Ρενό 1868
Όστιν Μπολντ
|
|
|
23:00
-
|
Σαν Λούις
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
|
|
23:00
-
|
Νόβο Χαμπούργκο
Ζουβεντούδε
|
|
|
23:00
1560
|
Μουνισιπάλ
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
|
|
23:00
1606
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
23:15
-
|
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
|
|
00:00
-
|
Φλαμένγκο
Βόλτα Ρεντόντα
|
|
|
00:00
-
|
Πόντε Πρέτα
Γκουαρανί
|
|
|
00:00
-
|
Αλιάνσα Παναμά
Αράμπε Ουνίδο
|
|
|
00:00
-
|
Λα U Ουνιβερσιτάριος
Γκρέσια
|
|
|
00:00
1543
|
Ντεπορτίβο Κάλι
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
|
|
00:06
766
|
Σάντος Λαγκούνα
Νεκάξα
|
|
|
00:15
-
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Ντελφίν
|
|
|
00:30
1544
|
Λα Εκιδάδ
Πατριότας
|
|
|
00:30
1554
|
Σέρο Λάργκο
Σέρο
|
|
|
00:45
1312
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Αγιακούτσο
|
|
|
01:00
-
|
Ταούρο
Πλάζα Αμαντόρ
|
|
|
01:00
534
|
Κρουζ Αζούλ
Πατσούκα
|
|
|
01:00
535
|
Ρασίνγκ Κλουμπ
Μπελγράνο
|
|
|
01:15
-
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Ντεπορτίβο Σαντάνι
|
|
|
01:30
-
|
Μπίθλεεμ Στιλ
Νορθ Καρολάινα
|
|
|
01:30
-
|
Τσάρλεστον Μπάτερι
Χάρτφορντ Αθλέτικ
|
|
|
01:30
-
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς
|
|
|
01:30
1607
|
Αουντάξ Ιταλιάνο
Ο Χίγκινς
|
|
|
02:00
-
|
Σάντα Τζέμα
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
|
|
|
02:00
-
|
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
|
|
02:00
-
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Γουαδαλούπε
|
|
|
02:00
-
|
Λόμπος UPNFM
Βίντα
|
|
|
02:00
-
|
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν
Οταβα Φιούρι
|
|
|
02:00
-
|
Κολοράντο Σουίτσμπακς
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ
|
|
|
02:00
-
|
Μέμφις 901
Λόουντουν Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:00
-
|
Νάσβιλ
Σεντ Λουίς
|
|
|
02:00
536
|
DC Γιουνάιτεντ
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
02:30
-
|
Αμέρικα ντε Κίτο
Μακαρά
|
|
|
02:30
-
|
Οκλαχόμα Σίτι Ένερτζι
Λας Βέγκας Λάιτς
|
|
|
02:30
-
|
Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Τόρος
Φρέσνο
|
|
|
02:30
-
|
Σαν Αντόνιο
Πόρτλαντ Τίμπερς II
|
|
|
02:30
1555
|
Τσαλατενάνγκο
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
|
|
02:45
1545
|
Ενβιγκάδο
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
03:00
-
|
Τασμάν Γιουνάιτεντ
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Γουόντερερς ΣΚ
Τιμ Ουέλινγκτον
|
|
|
03:00
-
|
Ουέλινγκτον Φοίνιξ Β'
Χοκς Μπέι Γιουν
|
|
|
03:00
537
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
Κλαμπ Αμέρικα
|
|
|
03:00
1159
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Βενάδος
|
|
|
03:00
1313
|
Αλιάνσα Λίμα
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
03:00
1556
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Φας
|
|
|
03:15
-
|
Ισίντρο Μεταπάν
Αουντάζ
|
|
|
03:15
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Σονσονέιτ
|
|
|
03:30
-
|
Αλαχουελένσε
Καρταχίνες
|
|
|
04:00
-
|
Σελαχού
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
04:00
-
|
Όραντζ Κάουντι
Τούλσα
|
|
|
04:00
-
|
Τακομα Ντεφιάνς
Βεντούρα Κάουντι
|
|
|
04:00
-
|
Περέζ Ζέλεντον
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
|
|
04:30
-
|
Φοίνιξ Ράισινγκ
Νιου Μέξικο Γιουν.
|
|
|
04:30
538
|
Λος Άντζελες Γκάλαξι
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
05:00
540
|
Τίγκρες
Κερέταρο
|
|
|
05:00
1160
|
Ντοράντος
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
05:06
539
|
Τιχουάνα
Μοντερέι
|
|
|
05:15
1561
|
Χόμπαρτ Ζέμπρας
Ολίμπια Γουόριορς
|
|
|
05:35
-
|
Όκλαντ Σίτι
Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ
|
|
|